Dobrý den. Děkujeme za záchranu našeho domu. Měli jsme velké problémy s exekutorem a nemohli jsme pořádně spát. Manželka z toho tlaku na nás začala i pít a řešit situaci alkoholem. Díky vám stále bydlíme ve svém domě, zachránili jste nám manželství a vrátili nám klidný spánek a pohodu do života. Děkujeme za váš lidský přístup a profesionální jednání.

Josef Havlíčkův Brod

Zdravím vás a děkujeme, že jste nás zbavili těch šílenech exekutorů. To nebyl život to byla muka. Stále nás volali a naháněli. Báli jsme se zvedat telefony a přebírat poštu. Vaše půjčka je báječná v klidu ji můžeme splácet a nemáme ty nesmyslné předražené měsíční splátky. Děkujeme za záchranu našeho bydlení.

Franta Humpolec

Děkuji, děkuji, děkuji. Konečně někdo kdo mi konečně pomohl a nechtěl zaplatit dopředu a nesliboval. Píši vám hlavně pro ty nešťastníky, kteří to budou číst a jako já zkoušeli tolik podvodných firem, kteří z nás tahají za jejich sliby jen poplatky a různé pojistky. Napsal jsem. Do dvou dnů už za mnou přijeli a do týdne jsem měl vše vyřešené. Doporučuji, zkuste to a máte vyřešeno, jako já. Ještě jednou díky.

Jarda Praha

 

Volejte 777 044 820 – stačí prozvonit a zavoláme zpět