INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Naše nabídka spočívá v rychlosti řešení. Do 24 hodin vám navrhne náš specialista formu vyřešení vaší finanční situace. Do 48 hodin k vám domů přijede naše mobilní kancelář a na základě dohody vás zastoupíme před exekutorem a všemi ostatními věřiteli. Z našich finančních prostředků vám vyplatíme vaše dluhy a vymažeme vaše záznamy na listu vlastnictví. Sjednotíme je do jedné půjčky splatné až do 20 let.  Na všechny úkony zajistíme právní servis a notářský dohled. Po jednání s našimi specialisty, budete moci klidně spát a nebudete se muset obávat výhružných telefonů a obálek se zeleným pruhem.

Neplatíte nám žádné poplatky předem. Až po vyplacení vašeho dluhu a zachránění vaší nemovitosti nám zaplatíte za práci ve splátkách rozdělených do vaší dlouhodobé půjčky.

Pokud je to jen trochu možné zajistíme Vám i nějaké finanční prostředky navíc.

Pomoc při zastavení exekuce a oddlužení

Nyní jedno varování. Na trhu se čím dál častěji objevují společnosti, které nabízejí pomoc podobně jako my, ale s tím rozdílem, že Vaši nemovitost převedou na sebe a v tom okamžiku ztrácíte k nemovitosti jakákoliv práva a může se Vám stát, že Vás vystěhují bez nároku na náhradní bydlení.

V případě zájmu o naše služby zvolte formu prvního kontaktu kontaktním formulářem

Potřebujete pomoci s exekucí nebo dražbou?

Potřebujete sloučit půjčky do jedné?

Začněte hned!!

Zavolejte na telefon 777 044 820!!

Stačí prozvonit, zavoláme vám!

  1. Potřebuji rychle pomoci.
  2. (*)
  3. (*)